Služby a podpora

Skupina Českomoravský beton nabízí ke svým produktům řadu souvisejících a doplňkových služeb. Zabývá se čerpáním a dopravou betonů a litých potěrů, dále nabízí poradenství a zkušebnictví v oblasti technologie betonu a litých potěrů. Pro zákazníky, partnery a širokou odbornou veřejnost pořádá edukační semináře Beton University.

Služby v oblasti čerpání a dopravy nacházejí rozsáhlé uplatnění při realizaci různých druhů staveb – od rodinného domu až po velké stavby.

Mezi další doplňkové služby patří také zprostředkování návrhů a pokládky litých podlah na klíč ve spolupráci s našimi obchodními partnery.

Nedílnou součástí výroby značkových produktů je poskytování široké škály služeb zákazníkům v oblasti technologie a zkušebnictví betonu, malt a potěrů.

Výrobní mobilní zařízení BREMAT pro výrobu litého anhydritového potěru ANHYMENT je alternativou pro místa stavby vzdálenější od maltáren skupiny Českomoravský beton.

Navrhněte si podlahové souvrství přímo ve vašem projekčním softwaru. Připravili jsme pro vás doporučené skladby s potěry CEMFLOW, ANHYMENT a lehčenými betony PORIMENT.

Pokud hledáte odpovědi na vaše otázky nebo jen sbíráte informace, prozkoumejte následující možnosti. Seriál Rádce na podlahy vám pomůže zorientovat se v litých směsích a ve všem, co s nimi souvisí. Můžete se také podívat na často kladené otázky našich zákazníků, využít online poptávku nebo kontaktní formulář.

Potřebujete více informací?

?

Zadáním telefonního čísla výrazně urychlíte zpracování Vašeho dotazu.

?

Čeho se váš dotaz týká?

Např.: „Tloušťka Anhymentu při rekonstrukci podlah.“

Podle této informace jsou prohledávány často kladené otázky, a pokud ani v nich nenajdete odpověď, pomůže k rychlejšímu zodpovězení Vašeho dotazu odborníkem.